Singapor,Kuala Lumpur,Phuket

2020-03-02 deri ne 2020-03-12

Amman,Jordani

2020-03-17 deri ne 2020-03-12

Nice,Francë

2020-03-14 deri ne 2020-03-19

Marrakesh,Marok

2020-03-08 deri ne 2020-03-14

Kopenhagen,Danimarkë

2020-03-05 deri ne 2020-03-10

Batumi,Gjeorgji

2020-02-10 deri ne 0020-02-15

Dubai, Emiratet e Bashkuara

2020-02-06 deri ne 2020-02-14

Budapest,Hungari

2020-02-25 deri ne 2020-02-29

Pse ne jemi me te miret?

Udhetimet tuaja per ne jane te rendesishme, prandaj kujdesemi per cdo detaj te tyre.

Kliente te kenaqur
Perkushtimi dhe gatishmeria jone, kane bere qe te kemi nje portofol te gjere me kliente qe na besojne ditet e tyre te relaksit cdo vit.
Ture te paharrueshme
Ne japim maksimumin qe te sjellim tek ju destinacione te reja, te paeksploruara, te cilat do te mbeten gjate ne memorien tuaj.
Udhetime te planifikuara
Synimi jone eshte qe cdokush brenda buxheteve te tyre te perjetoje nje udhetim fantastik dhe te paharrueshem. Mos nguroni te na kontaktoni me cdo kerkese tuajen.

Ture Pushimesh

Paketa udhetimesh ne grup

Rusi,Ukrainë,Poloni

Pranverë në Rusi dhe Poloni

Pranverë në Rusi dhe Poloni

Vendet e Baltikut

Pranverë në detin Baltik

Pranverë në detin Baltik

Suedi,Norvegji

Pranverë në kryeqytetet skandinave

Pranverë në kryeqytetet skandinave

Itali

Pranverë në Napoli dhe Sorrento

Pranverë në Napoli dhe Sorrento

Destinacionet me te njohura

Special offers

Muaji i mjaltit vetem me tik travel

Muaji mjaltit ne destinacionet me ekzotike per sensacione te paharrueshme!

€199 personi

Romë

€113 personi

Verona

€719 personi

Dubai

€829 personi

Bali