Tik Travel

Flash Deals

We’ve Got Some Great Deals

About Us

Never Be Alone

Group-25-2

Since 2017, we’ve helped more than 300,000 people of all ages enjoy the best outdoor experience of their lives. Whether it’s for one day or a two-week vacation, close to home or a foreign land and something like that.

Why Choose Us

BOOKING WITH SPREAD PAYMENTS

SLEEP & TRAVEL IN COMFORT

FULLY LICENSED TRAVEL AGENT & OPERATOR

Lastest News

Learn More About Tours

  • Uncategorized
  • 22 Jan, 2022

Udhëtim në Mauritius 1550 euro/ person

Udhëtim në Mauritius, vendin e famshëm për ujërat e safirit, plazhet prej rëre-pluhuri dhe resortet luksoze Dt 21 – 28  Janar Dt 12 – 19  Shkurt (per data te tjera na kontaktoni)   Cmimi perfshin: – Biletat e avionit vajtje -ardhje nga Tirana me Turkish Airlines – Akomodimi ne hotel – Transfertat aeroport- hotel -aeroport – […]

  • Uncategorized
  • 22 Jan, 2022

Udhëtim në Stockholm (Stokholm), 4 dite 119€

Udhëtim në Stockholm. Vizitoni qytetin elegant të Stockolm-it, qytetin që banorët e quajnë jo më kot “bukuria mbi ujë” Ky udhëtim në Stockholm vjen për turistët Shqiptarë.   24 Janar – 155 euro / p 31 Janar – 129 euro / p 7 Shkurt – 149 euro / p 14 Shkurt – 129 euro / […]

  • Uncategorized
  • 22 Jan, 2022

Udhëtim ne Paris, 4 dite €369

Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 18:20. Mbrritja në Paris në 21:20. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.   Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë […]

Multi-Tours

Discount on Quantity

Book a tour today and enjoy exclusive savings on any future trip you book! There’s no time limit or expiry date on these savings

Group-296-2
Group-208-1
en_USEnglish

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757