€364,00

Milano

€364,00

Tour Highlights

  • Udhëtim në Milano, Itali, kryeqytetin Evropian të modës dhe sofistikimit. Ky udhëtim në Milano vjen për turistët Shqiptarë nga Agjensi Udhëtimi me Avion "Tik Travel"

Tour Length

1-6 days

Tour Type

Single tour

You might also like

en_USEnglish

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757