from €1.399,00
Book Now

Tur “Dubai& Abu Dhabi& Maldives”

Not Rated

Duration

8 Days

Tour Type

Specific Tour

Group Size

Unlimited

Languages

Albanian, English

Overview

Nisja: 13 Maj (7 nete)

1399 euro/personi

 

Te perfshira ne cmim:

• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel në Dubai dhe në Maldive dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai me Mëngjeset në Hotel.
• Akomodimi në Hotel në Maldive (Malahini Maldive 4*) me All Inclusive në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip në Dubai.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
*Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

Included/Excluded

 • • Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
 • • Transfertat nga Aeroporti në Hotel në Dubai dhe në Maldive dhe anasjelltas
 • • Akomodimi në Hotel në Dubai me Mëngjeset në Hotel.
 • • Akomodimi në Hotel në Maldive (Malahini Maldive 4*) me All Inclusive në Hotel.
 • • Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
 • • Shoqërues në shqip në Dubai.
 • • Guida vendase në disa Shëtitje.
 • Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.
 • Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
 • 1. Shtesë për Vizë Hyrje - €79
 • 2. Xhiro me Anije Catamaran në Dubai Marina me transfertë - €42
 • 3. Darkë 4 Set menu + 1 pije me Pamje nga Shfaqja me Shatervan - €37
 • 4. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa me transfertë- €55
 • 5. Biletë hyrje tek Dubai Frame me transfertë - €47
 • 6. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë me transfertë- €47

Tour Length

1 - 2 weeks

Group Size

15 - 20

Tour Type

Mutil Tours

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from €1.399,00

You might also like

en_USEnglish

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757