from €679,00
Book Now

Tur ne Dubai&Abu Dhabi

Not Rated

Duration

4 Days

Tour Type

Specific Tour

Group Size

Unlimited

Languages

Albanian, English

Overview

Nisja : 27 Prill (4 nete)

679 euro/personi

Te perfshira ne cmim:

• Fluturimi direkt
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai
• Mengjeset në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
*Në çmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 80 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

 

Included/Excluded

  • 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë - Madrid - Tiranë.
  • 2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
  • 3. Akomodim në hotel.
  • 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  • 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  • 6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 25 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
  • 1. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Tour Length

1 - 2 weeks

Group Size

15 - 20

Tour Type

Mutil Tours

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from €679,00

You might also like

en_USEnglish

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757