from €322,00
Book Now

Budapest

Not Rated

Duration

4 Days

Tour Type

Specific Tour

Group Size

Unlimited

Languages

Albanian, English

Overview

21-24 Korrik

322€/p

Të përfshira në çmim:

Fluturimi direkt nga Tirana

Akomodim ne hotel “Royal Park Boutique”

Mëngjeset

Bagazh (40 x 20x 23cm)

 

Included/Excluded

  • 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë - Barcelonë - Tiranë.
  • 2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
  • 3. Akomodim në hotel.
  • 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  • 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  • 6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 25 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
  • 1. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Tour Length

1 - 2 weeks

Group Size

10 - 15

Tour Type

Mutil Tours

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from €322,00

You might also like

en_USEnglish

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tikagenc/tiktravel.al/wp-includes/functions.php on line 4757